Posedové vaky

 • Rukavice
  Rukavice
 • Odepinatelné dno
  Odepinatelné dno
 • Límec a kapuce
  Límec a kapuce
 • 3x kapsa
  3x kapsa
 • Balení posedového vaku
  Balení posedového vaku

Posedový vak je určen především pro myslivce, ale zájem projevili i rybáři. Vzdáleně může připomínat spací pytel doplněný o rukávy. Od spacího pytle se nejvíce liší použitou textilií. Vrchní vrstva je nešustivá, 100% bavlna zelené barvy. Pro zateplení používáme termicky zpevněné vlákenné rouno (100% PES). Další zateplovací vrstva je podšívka z polyesteru podšita rounem. Tato je používána záměrně, neboť do takového vaku se velice dobře a jednoduše obléknete, nikde se nezachytáváte.

Na rukávech jsou našité rukavice. Dno je odepinatelné, takže pozorovatel se může přemístit s oblečeným vakem. Vysoký stojací límec a kapuce zajistí pohodlí za nepříznivého počasí. Všechny posedové vaky VATES jsou vybaveny třemi kapsami.

Pro výrobu jsou používány výhradně atestované materiály tuzemských výrobců splňující nejpřísnější kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti.

Posedové vaky vyrábíme ve dvou velikostech. Do 180 cm výšky postavy - posedový vak HABR 180 a do 200 cm výšky postavy - posedový vak HABR 200. Dle přání zákazníka zhotovíme i výrobky netypických rozměrů v příslušných cenových relacích.